Opis
nice
nice
| Skład | 92% bawełna czesana kompaktowa + 8% elastan |
|---|---|
| Gramatura | 180 – 190 g/m2 |
| Szerokość | 1,70 m |
| Wydajność | 3,2 mb/kg |
| Kolory magazynowe | biały, mleczny, gołębi, kwarcowy róż, dżins, khaki, malaga, cegła, fuksja, czerwony, burgund, ciemny morski, granatowy, czarny, jasny szary melanż |
| Główne zastosowania | odzież damska (bluzki, sukienki, tuniki), odzież dziecięca, bielizna osobista, bielizna nocna, czapki |
| Minimalne zamówienie | 1 kg (około 3,5 mb) |
| Skład | 100% bawełna czesana kompaktowa |
| Gramatura | 160 - 170 g/m2 |
| Szerokość | 0,38 m x 2 (rękaw), 0,42 m x 2 (rękaw) |
| Wydajność | 7,0 mb/kg |
| Kolory magazynowe | biały, czarny |
| Główne zastosowania | bielizna osobista |
| Minimalne zamówienie | 1 kg (około 7 mb) |
| Skład | 92% wiskoza + 8% elastan |
| Gramatura | 220 g/m2 |
| Szerokość | 1,65 m |
| Wydajność | 2,7 mb/kg |
| Kolory magazynowe | biały, mleczny, ekri, lemoniada, żółty, cytryna, curry, musztarda, czarny, ciemny brąz, cynamon, miedzianty, marsala, owsiany, piasek, cappuccino, zgaszony róż, karmel, latte, bordo, burgund, mięta, zieleń laguny, malachit, sosna, morski, oliwka, khaki, curry, miodowy, musztarda, miedziany, rdzawy, cynamon, cappuccino, jasny brąz, ciemny brąz, dziki fiołek, lawenda, bakłażan, śliwa, błękit, pudrowy niebieski, turkus, dżins, szare indygo, lazur, kobalt, klasyczny niebieski, granat, atrament, popiel, grafit, antracyt, czarny |
| Główne zastosowania | odzież damska (bluzki, sukienki, tuniki), odzież dziecięca, bielizna osobista, bielizna nocna, czapki |
| Minimalne zamówienie | 1 kg (około 3 mb) |
| Skład | 97% bawełna czesana kompaktowa + 3% elastan |
| Gramatura | 380 g/m2 |
| Szerokość | 0,52 m x 2 (rękaw) |
| Wydajność | 2,5 mb/kg |
| Kolory magazynowe | szałwia, musztarda, marsala, niebiański, kakao, karbon, biały, mleczny, ekri, jasny róż, brudny róż, błękit, brudny niebieski, szałwia, lila, latte, khaki, czerwony, brugund, ciemny zielony, granatowy, czarny, jasny szary melanż, ciemny szary melanż |
| Główne zastosowania | odzież sportowa (bluzy, dresy), odzież dziecięca, odzież pracownicza, odzież reklamowa, odzież damska (bluzki, topy, sukienki) |
| Minimalne zamówienie | 1 kg (około 2,5 mb) |
| Skład | 100% bawełna czesana kompaktowa |
| Gramatura | 230 g/m2 |
| Szerokość | 1,55 m |
| Wydajność | 2,7 mb/kg |
| Kolory magazynowe | biały, ekri, róż, błękit |
| Główne zastosowania | odzież dziecięca, odzież damska, odzież okazjonalna (chrzcielna, komunijna) |
| Minimalne zamówienie | 1 kg (około 3 mb) |
Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.