Firma ROKIET jest przedsiębiorstwem rodzinnym działającym od 1988 roku. Nasze dzianiny przeznaczone są dla producentów odzieży damskiej, dziecięcej, sportowej i reklamowej. Dzianiny bawełniane i wiskozowe objęte są naszym certyfikatem Oeko Tex, na dzianiny poliestrowe posiadamy certyfikat zewnętrzny.

W swojej produkcji maksymalizujemy dbałość o środowisko. Od 2018 roku dziewiarnia zasilana jest panelami fotowoltaicznymi.

Głównymi surowcami są bawełna, wiskoza, poliester, poliamid (nylon), len i elastan.  Przędze nabywane są u sprawdzonych dostawców, co pozwala na zachowanie wysokiej jakości oferowanych dzianin.

Wszystkie nasze dzianiny wyprodukowane są w Polsce, w Rokietnicy pod Poznaniem, gdzie znajduje się również główny magazyn. Zamówione dzianiny możemy również dostarczyć do Łodzi bądź wysyłać firmą kurierską.

Głównymi rynkami eksportowymi są Czechy, Słowacja, Litwa, Łotwa, Estonia, Niemcy, Wielka Brytania i Białoruś.

Swoją silną pozycję na rynku producentów dzianin w Europie Środkowo Wschodniej zawdzięczamy wysokiej jakości swoich produktów, konkurencyjnym cenom, elastyczności oraz profesjonalnej i zaangażowanej załodze.