Opis
nice
nice
| Skład | 80% bawełna czesana kompaktowa + 20% poliester |
|---|---|
| Gramatura | 230 – 240 g/m2 |
| Szerokość | 1,90 m |
| Wydajność | 2,2 mb/kg |
| Kolory magazynowe | biały, ekri, róż, błękit, szafir, granatowy, czarny |
| Główne zastosowania | dresy, szlafroki, kocyki, śpiworki, zabawki, kapcie |
| Minimalne zamówienie | 1 kg (około 2 mb) |
| Skład | 95% bawełna czesana kompaktowa + 5% elastan |
| Gramatura | 150 - 160 g/m2 |
| Szerokość | 1,70 m |
| Wydajność | 3,8 mb/kg |
| Kolory magazynowe | biały, pudrowy róż, piasek, ciemny szary, burgund, ciemny zielony, granatowy, czarny |
| Główne zastosowania | odzież damska (bluzki, sukienki, tuniki), odzież dziecięca, bielizna osobista, bielizna nocna, czapki |
| Minimalne zamówienie | 1 kg (około 4 mb) |
| Skład | 90% bawełna czesana kompaktowa + 10% elastan |
| Gramatura | 230 - 240 g/m2 |
| Szerokość | 1,70 m |
| Wydajność | 2,5 mb/kg |
| Kolory magazynowe | czarny |
| Główne zastosowania | odzież damska (bluzki, sukienki, spódnice) |
| Minimalne zamówienie | 1 kg (około 2,5 mb) |
| Skład | 100% bawełna czesana kompaktowa |
| Gramatura | 220 - 230 g/m2 |
| Szerokość | 1,0 m x 2 (rękaw) |
| Wydajność | 2,3 mb/kg |
| Kolory magazynowe | czarny |
| Główne zastosowania | koszulki, odzież kapsułowa, odzież pracownicza |
| Minimalne zamówienie | 1 kg (około 2,5 mb) |
| Skład | 100% bawełna czesana kompaktowa |
| Gramatura | 180 g/m2 |
| Wydajność | 3,5 mb/kg |
| Szerokość | 0,80 m x 2 (rękaw) |
| Kolory magazynowe | biały, ekri, róż, błękit |
| Główne zastosowania | odzież niemowlęca (body, kaftaniki, pajacyki), odzież dziecięca, piżamy |
| Minimalne zamówienie | 1 kg (około 3,5 mb) |
Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.