Opis
nice
nice
| Skład | 100% bawełna czesana kompaktowa |
|---|---|
| Gramatura | 220 – 230 g/m2 |
| Szerokość | 1,0 m x 2 (rękaw) |
| Wydajność | 2,3 mb/kg |
| Kolory magazynowe | czarny |
| Główne zastosowania | koszulki, odzież kapsułowa, odzież pracownicza |
| Minimalne zamówienie | 1 kg (około 2,5 mb) |
| Skład | 97% bawełna czesana kompaktowa + 3% elastan |
| Gramatura | 230 g/m2 |
| Szerokość | 0,52 m x 2 (rękaw), 0,75 m x 2 (rękaw) na zamówienie |
| Wydajność | 4,2 mb/kg |
| Kolory magazynowe | biały, mleczny, ekri, pudrowy róż, wrzos, brudny róż, jasny róż, lila, błękit, popiel, oliwka, niebieski, czerwony, granatowy, czarny |
| Główne zastosowania | odzież dziecięca, czapki, wykończenie dzianiny głównej (szyjki, mankiety) |
| Minimalne zamówienie | 1 kg (około 4,5 mb) |
| Skład | 90% bawełna czesana kompaktowa + 10% poliester |
| Gramatura | 290 - 300 g/m2 |
| Szerokość | 1,10 m x 2 (rękaw) |
| Wydajność | 1,5 mb/kg |
| Kolory magazynowe | szałwia, musztarda, marsala, niebiański, kakao, karbon, biały, mleczny, ekri, jasny róż, brudny róż, błękit, brudny niebieski, szałwia, lila, latte, khaki, czerwony, brugund, ciemny zielony, granatowy, czarny, jasny szary melanż, ciemny szary melanż |
| Główne zastosowania | odzież sportowa (bluzy, dresy), odzież dziecięca, odzież pracownicza, odzież reklamowa |
| Minimalne zamówienie | 1 kg (około 1,5 mb) |
| Skład | 90% bawełna czesana kompaktowa + 10% poliester |
| Gramatura | 250 g/m2 |
| Szerokość | 1,15 m x 2 (rękaw) |
| Wydajność | 1,8 mb/kg |
| Kolory magazynowe | biały, czarny |
| Główne zastosowania | odzież sportowa (bluzy, dresy), odzież dziecięca, odzież pracownicza, odzież reklamowa |
| Minimalne zamówienie | 1 kg (około 2 mb) |
| Skład | 95% bawełna czesana kompaktowa + 5% elastan |
| Gramatura | 150 - 160 g/m2 |
| Szerokość | 1,70 m |
| Wydajność | 3,8 mb/kg |
| Kolory magazynowe | biały, pudrowy róż, piasek, ciemny szary, burgund, ciemny zielony, granatowy, czarny |
| Główne zastosowania | odzież damska (bluzki, sukienki, tuniki), odzież dziecięca, bielizna osobista, bielizna nocna, czapki |
| Minimalne zamówienie | 1 kg (około 4 mb) |

Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.