Opis
nice
nice
| Skład | 65% wiskoza + 27% poliamid + 8% elastan |
|---|---|
| Gramatura | 260 – 270 g/m2 |
| Szerokość | 1,60 m |
| Wydajność | 2,3 mb/kg |
| Kolory magazynowe | biały, ekri, lemoniada, lilak, różany, wrzos, piasek, cappuccino, karmel, khaki, fuksja, czerwony, malina, bordo, burgund, sosna, kobalt, granatowy, czarny |
| Główne zastosowania | odzież damska (bluzki, sukienki, spódnice) |
| Minimalne zamówienie | 1 kg (około 2,5 mb) |
| Skład | 88% wiskoza + 8% poliester + 4% elastan |
| Gramatura | 260 g/m2 |
| Szerokość | 1,80 m |
| Wydajność | 2,1 mb/kg |
| Kolory magazynowe | platyna, pudrowy róż, fiolet, czarny |
| Główne zastosowania | odzież damska (bluzki, sukienki, spódnice) |
| Minimalne zamówienie | 1 kg (około 2,5 mb) |
| Skład | 55% poliamid + 30% wiskoza + 15% elastan |
| Gramatura | 290 - 300 g/m2 |
| Szerokość | 1,70 m |
| Wydajność | 1,9 mb/kg |
| Kolory magazynowe | czarny |
| Główne zastosowania | odzież damska (spodnie, żakiety, sukienki), odzież pracownicza (uniformy) |
| Minimalne zamówienie | 1 kg (około 2 mb) |
| Skład | 95% wiskoza + 5% elastan |
| Gramatura | 210 g/m2 |
| Szerokość | 1,35 m |
| Wydajność | 3,5 mb/kg |
| Kolory magazynowe | czarny, mleczny, czarny |
| Główne zastosowania | bielizna osobista |
| Minimalne zamówienie | 1 kg (około 3,5 mb) |
| Skład | 100% bawełna czesana kompaktowa |
| Gramatura | 460 g/m2 |
| Szerokość | 40-42 cm |
| Wydajność | około 40 sztuk z 1 kg |
| Kolory magazynowe | biały, czerwony, granatowy, czarny |
| Główne zastosowania | koszulki polo, odzież reklamowa, odzież pracownicza |
| Minimalne zamówienie | 1 kg (około 40 sztuk ) |
Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.