Opis
nice
nice
| Skład | 41% wiskoza + 31% poliamid + 22% przędza metalizowana + 6% elastan |
|---|---|
| Gramatura | 220 – 230 g/m2 |
| Szerokość | 1,55 m |
| Wydajność | 2,7 mb/kg |
| Kolory magazynowe | biały ze srebrną nitką, ekri ze złotą nitką, szary melanż ze srebrną nitką, ciemny zielony z czarną nitką, granatowy z czarną nitką,, czarny ze srebrną nitką, czarny ze złotą nitką, czarny z czarną nitką |
| Główne zastosowania | odzież damska (bluzki, topy, sukienki) |
| Minimalne zamówienie | 1 kg (około 3 mb) |
| Skład | 95% wiskoza + 5% elastan |
| Gramatura | 240 g/m2 |
| Szerokość | 1,75 m |
| Wydajność | 2,4 mb/kg |
| Kolory magazynowe | paski biało - czarne i biało - granatowe: nierówna szerkość kolorów 0,5 cm x 1,5 cm i 1,5 cm x 0,5 cm, paski biało - czarne i biało - granatowe: równa szerokość kolorów 0,5 cm x 0,5 cm; 1,0 cm x 1,0 cm; 2,0 cm x 2,0 cm |
| Główne zastosowania | |
| Minimalne zamówienie | 1 kg (około 2,5 mb) |
| Skład | 90% bawełna czesana kompaktowa + 10% elastan |
| Gramatura | 230 - 240 g/m2 |
| Szerokość | 1,70 m |
| Wydajność | 2,5 mb/kg |
| Kolory magazynowe | czarny |
| Główne zastosowania | odzież damska (bluzki, sukienki, spódnice) |
| Minimalne zamówienie | 1 kg (około 2,5 mb) |
| Skład | 65% wiskoza + 27% poliamid + 8% elastan |
| Gramatura | 260 - 270 g/m2 |
| Szerokość | 1,60 m |
| Wydajność | 2,3 mb/kg |
| Kolory magazynowe | biały, ekri, lemoniada, lilak, różany, wrzos, piasek, cappuccino, karmel, khaki, fuksja, czerwony, malina, bordo, burgund, sosna, kobalt, granatowy, czarny |
| Główne zastosowania | odzież damska (bluzki, sukienki, spódnice) |
| Minimalne zamówienie | 1 kg (około 2,5 mb) |
| Skład | 95% bawełna czesana kompaktowa + 5% elastan |
| Gramatura | 150 - 160 g/m2 |
| Szerokość | 1,70 m |
| Wydajność | 3,8 mb/kg |
| Kolory magazynowe | biały, pudrowy róż, piasek, ciemny szary, burgund, ciemny zielony, granatowy, czarny |
| Główne zastosowania | odzież damska (bluzki, sukienki, tuniki), odzież dziecięca, bielizna osobista, bielizna nocna, czapki |
| Minimalne zamówienie | 1 kg (około 4 mb) |