Opis
nice
nice
| Skład | 88% wiskoza + 8% poliester + 4% elastan |
|---|---|
| Gramatura | 260 g/m2 |
| Szerokość | 1,80 m |
| Wydajność | 2,1 mb/kg |
| Kolory magazynowe | platyna, pudrowy róż, fiolet, czarny |
| Główne zastosowania | odzież damska (bluzki, sukienki, spódnice) |
| Skład | 92% wiskoza + 8% elastan |
| Gramatura | 220 g/m2 |
| Szerokość | 1,65 m |
| Wydajność | 2,7 mb/kg |
| Kolory magazynowe | biały, mleczny, ekri, lemoniada, żółty, cytryna, curry, musztarda, czarny, ciemny brąz, cynamon, miedzianty, marsala, owsiany, piasek, cappuccino, zgaszony róż, karmel, latte, bordo, burgund, mięta, zieleń laguny, malachit, sosna, morski, oliwka, khaki, curry, miodowy, musztarda, miedziany, rdzawy, cynamon, cappuccino, jasny brąz, ciemny brąz, dziki fiołek, lawenda, bakłażan, śliwa, błękit, pudrowy niebieski, turkus, dżins, szare indygo, lazur, kobalt, klasyczny niebieski, granat, atrament, popiel, grafit, antracyt, czarny |
| Główne zastosowania | odzież damska (bluzki, sukienki, tuniki), odzież dziecięca, bielizna osobista, bielizna nocna, czapki |
| Minimalne zamówienie | 1 kg (około 3 mb) |
| Skład | 100% bawełna czesana kompaktowa |
| Gramatura | 460 g/m2 |
| Szerokość | 40-42 cm |
| Wydajność | około 40 sztuk z 1 kg |
| Kolory magazynowe | biały, czerwony, granatowy, czarny |
| Główne zastosowania | koszulki polo, odzież reklamowa, odzież pracownicza |
| Minimalne zamówienie | 1 kg (około 40 sztuk ) |
| Skład | 90% bawełna czesana kompaktowa + 10% poliester |
| Gramatura | 290 - 300 g/m2 |
| Szerokość | 1,0 m x 2 (rękaw) |
| Wydajność | 1,6 mb/kg |
| Kolory magazynowe | khaki, marsala, czarny |
| Główne zastosowania | odzież sportowa (bluzy, dresy), odzież dziecięca, odzież pracownicza, odzież reklamowa |
| Minimalne zamówienie | 1 kg (około 2 mb) |
| Skład | 65% wiskoza + 27% poliamid + 8% elastan |
| Gramatura | 260 - 270 g/m2 |
| Szerokość | 1,60 m |
| Wydajność | 2,3 mb/kg |
| Kolory magazynowe | biały, ekri, lemoniada, lilak, różany, wrzos, piasek, cappuccino, karmel, khaki, fuksja, czerwony, malina, bordo, burgund, sosna, kobalt, granatowy, czarny |
| Główne zastosowania | odzież damska (bluzki, sukienki, spódnice) |
| Minimalne zamówienie | 1 kg (około 2,5 mb) |
Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.