Opis
nice
nice
| Skład | 100% bawełna czesana kompaktowa |
|---|---|
| Gramatura | 140 g/m2 |
| Szerokość | 0,92 m x 2 (rękaw) |
| Wydajność | 4,0 mb/kg |
| Kolory magazynowe | biały, mleczny, ekri, pudrowy róż, wrzos, brudny róż, jasny róż, lila, błękit, popiel, oliwka, niebieski, czerwony, granatowy, czarny |
| Główne zastosowania | odzież dziecięca, odzież bieliźniana (piżamy, koszule nocne), odzież reklamowa, prześcieradła |
| Minimalne zamówienie | 1 kg (około 4 mb) |
| Skład | 100% bawełna czesana kompaktowa |
| Gramatura | 160 - 170 g/m2 |
| Szerokość | 0,38 m x 2 (rękaw), 0,42 m x 2 (rękaw) |
| Wydajność | 7,0 mb/kg |
| Kolory magazynowe | biały, czarny |
| Główne zastosowania | bielizna osobista |
| Minimalne zamówienie | 1 kg (około 7 mb) |
| Skład | 80% bawełna czesana kompaktowa + 20% poliester |
| Gramatura | 230 - 240 g/m2 |
| Szerokość | 1,90 m |
| Wydajność | 2,2 mb/kg |
| Kolory magazynowe | biały, ekri, róż, błękit, szafir, granatowy, czarny |
| Główne zastosowania | dresy, szlafroki, kocyki, śpiworki, zabawki, kapcie |
| Minimalne zamówienie | 1 kg (około 2 mb) |
| Skład | 100% bawełna czesana kompaktowa |
| Gramatura | 180 - 190 g/m2 |
| Szerokość | 0,94 m x 2 (rękaw) |
| Wydajność | 3,0 mb/kg |
| Kolory magazynowe | biały, latte, ciemny zielony, czerwony, granatowy, czarny |
| Główne zastosowania | koszulki polo, odzież reklamowa, odzież pracownicza |
| Minimalne zamówienie | 1 kg (około 3 mb) |
| Skład | 90% bawełna czesana kompaktowa + 10% poliester |
| Gramatura | 350 - 360 g/m2 |
| Szerokość | 1,0 m x 2 (rękaw) |
| Wydajność | 1,4 mb/kg |
| Kolory magazynowe | czarny |
| Główne zastosowania | odzież sportowa (bluzy, dresy), odzież dziecięca, odzież pracownicza, odzież reklamowa |
| Minimalne zamówienie | 1 kg (około 1,5 mb) |
Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.