Opis
nice
nice
| Skład | 100% poliester |
|---|---|
| Gramatura | 280 – 290 g/m2 |
| Szerokość | 1,80 m |
| Wydajność | 2,0 mb/kg |
| Kolory magazynowe | biały, ekri, żółty, łosoś, róż, błękit, niebieski, pistacja, seledyn, jasny tukus, ciemny turkus, beż, brąz, ciemny brąz,, rubin, czerwony, koral, fiolet, śliwa, popiel, szary, granatowy, czarny |
| Główne zastosowania | szlafroki, poncza, kocyki, czapki, zabawki, kapcie, legowiska dla zwierząt |
| Minimalne zamówienie | 1 kg (około 2 mb) |
| Skład | 95% wiskoza + 5% elastan |
| Gramatura | 210 g/m2 |
| Szerokość | 1,35 m |
| Wydajność | 3,5 mb/kg |
| Kolory magazynowe | czarny, mleczny, czarny |
| Główne zastosowania | bielizna osobista |
| Minimalne zamówienie | 1 kg (około 3,5 mb) |
| Skład | 100% bawełna czesana kompaktowa |
| Gramatura | 170 - 180 g/m2 |
| Szerokość | 0,85 m x 2 (rękaw) |
| Wydajność | 3,4 mb/kg |
| Kolory magazynowe | biały, czarny |
| Główne zastosowania | |
| Minimalne zamówienie | 1 kg (około 3,5 mb) |
| Skład | 97% bawełna czesana kompaktowa + 3% elastan |
| Gramatura | 380 g/m2 |
| Szerokość | 0,52 m x 2 (rękaw) |
| Wydajność | 2,5 mb/kg |
| Kolory magazynowe | szałwia, musztarda, marsala, niebiański, kakao, karbon, biały, mleczny, ekri, jasny róż, brudny róż, błękit, brudny niebieski, szałwia, lila, latte, khaki, czerwony, brugund, ciemny zielony, granatowy, czarny, jasny szary melanż, ciemny szary melanż |
| Główne zastosowania | odzież sportowa (bluzy, dresy), odzież dziecięca, odzież pracownicza, odzież reklamowa, odzież damska (bluzki, topy, sukienki) |
| Minimalne zamówienie | 1 kg (około 2,5 mb) |
| Skład | 100% bawełna czesana kompaktowa |
| Gramatura | 160 - 170 g/m2 |
| Szerokość | 0,38 m x 2 (rękaw), 0,42 m x 2 (rękaw) |
| Wydajność | 7,0 mb/kg |
| Kolory magazynowe | biały, czarny |
| Główne zastosowania | bielizna osobista |
| Minimalne zamówienie | 1 kg (około 7 mb) |
Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.