Opis
nice
nice
| Skład | 87% bawełna czesana kompaktowa + 13% elastan |
|---|---|
| Gramatura | 280 – 290 g/m2 |
| Szerokość | 1,70 m |
| Wydajność | 2,1 mb/kg |
| Kolory magazynowe | czarny |
| Główne zastosowania | odzież damska (bluzki, sukienki, spódnice) |
| Minimalne zamówienie | 1 kg (około 2 mb) |
| Skład | 80% bawełna czesana kompaktowa + 20% poliester |
| Gramatura | 230 - 240 g/m2 |
| Szerokość | 1,90 m |
| Wydajność | 2,2 mb/kg |
| Kolory magazynowe | biały, ekri, róż, błękit, szafir, granatowy, czarny |
| Główne zastosowania | dresy, szlafroki, kocyki, śpiworki, zabawki, kapcie |
| Minimalne zamówienie | 1 kg (około 2 mb) |
| Skład | 100% bawełna czesana kompaktowa |
| Gramatura | 460 g/m2 |
| Szerokość | 40-42 cm |
| Wydajność | około 40 sztuk z 1 kg |
| Kolory magazynowe | biały, czerwony, granatowy, czarny |
| Główne zastosowania | koszulki polo, odzież reklamowa, odzież pracownicza |
| Minimalne zamówienie | 1 kg (około 40 sztuk ) |
| Skład | 95% bawełna czesana kompaktowa + 5% elastan |
| Gramatura | 150 - 160 g/m2 |
| Szerokość | 1,70 m |
| Wydajność | 3,8 mb/kg |
| Kolory magazynowe | biały, pudrowy róż, piasek, ciemny szary, burgund, ciemny zielony, granatowy, czarny |
| Główne zastosowania | odzież damska (bluzki, sukienki, tuniki), odzież dziecięca, bielizna osobista, bielizna nocna, czapki |
| Minimalne zamówienie | 1 kg (około 4 mb) |
| Skład | 100% bawełna czesana kompaktowa |
| Gramatura | 230 g/m2 |
| Szerokość | 1,55 m |
| Wydajność | 2,7 mb/kg |
| Kolory magazynowe | biały, ekri, róż, błękit |
| Główne zastosowania | odzież dziecięca, odzież damska, odzież okazjonalna (chrzcielna, komunijna) |
| Minimalne zamówienie | 1 kg (około 3 mb) |


Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.