Opis
nice
nice
| Skład | 92% bawełna czesana kompaktowa + 8% elastan |
|---|---|
| Gramatura | 180 – 190 g/m2 |
| Szerokość | 1,70 m |
| Wydajność | 3,2 mb/kg |
| Kolory magazynowe | biały, mleczny, gołębi, kwarcowy róż, dżins, khaki, malaga, cegła, fuksja, czerwony, burgund, ciemny morski, granatowy, czarny, jasny szary melanż |
| Główne zastosowania | odzież damska (bluzki, sukienki, tuniki), odzież dziecięca, bielizna osobista, bielizna nocna, czapki |
| Minimalne zamówienie | 1 kg (około 3,5 mb) |
| Skład | 100% bawełna czesana kompaktowa |
| Gramatura | 180 g/m2 |
| Wydajność | 3,5 mb/kg |
| Szerokość | 0,80 m x 2 (rękaw) |
| Kolory magazynowe | biały, ekri, róż, błękit |
| Główne zastosowania | odzież niemowlęca (body, kaftaniki, pajacyki), odzież dziecięca, piżamy |
| Minimalne zamówienie | 1 kg (około 3,5 mb) |
| Skład | 90% bawełna czesana kompaktowa + 10% poliester |
| Gramatura | 350 - 360 g/m2 |
| Szerokość | 1,0 m x 2 (rękaw) |
| Wydajność | 1,4 mb/kg |
| Kolory magazynowe | czarny |
| Główne zastosowania | odzież sportowa (bluzy, dresy), odzież dziecięca, odzież pracownicza, odzież reklamowa |
| Minimalne zamówienie | 1 kg (około 1,5 mb) |
| Skład | 92% bawełna czesana kompaktowa + 8% elastan |
| Gramatura | 290 - 300 g/m2 |
| Szerokość | 2,0 m |
| Wydajność | 1,8 mb/kg |
| Kolory magazynowe | czarny |
| Główne zastosowania | odzież sportowa (bluzy, dresy), odzież dziecięca, odzież pracownicza, odzież reklamowa |
| Minimalne zamówienie | 1 kg (około 2 mb) |
| Skład | 100% bawełna czesana kompaktowa |
| Gramatura | 460 g/m2 |
| Szerokość | 40-42 cm |
| Wydajność | około 40 sztuk z 1 kg |
| Kolory magazynowe | biały, czerwony, granatowy, czarny |
| Główne zastosowania | koszulki polo, odzież reklamowa, odzież pracownicza |
| Minimalne zamówienie | 1 kg (około 40 sztuk ) |
Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.