Opis
nice
nice
| Skład | 65% wiskoza + 27% poliamid + 8% elastan |
|---|---|
| Gramatura | 260 – 270 g/m2 |
| Szerokość | 1,60 m |
| Wydajność | 2,3 mb/kg |
| Kolory magazynowe | biały, ekri, lemoniada, lilak, różany, wrzos, piasek, cappuccino, karmel, khaki, fuksja, czerwony, malina, bordo, burgund, sosna, kobalt, granatowy, czarny |
| Główne zastosowania | odzież damska (bluzki, sukienki, spódnice) |
| Minimalne zamówienie | 1 kg (około 2,5 mb) |
| Skład | 50% poliamid + 40% wiskoza + 10% elastan |
| Gramatura | 270 g/m2 |
| Szerokość | 1,75 m |
| Wydajność | 2,1 mb/kg |
| Kolory magazynowe | malachit, kobalt, granatowy, czarny |
| Główne zastosowania | odzież damska (spodnie, żakiety, sukienki), odzież pracownicza (uniformy) |
| Minimalne zamówienie | 1 kg (około 2 mb) |
| Skład | 100% bawełna czesana kompaktowa |
| Gramatura | 180 - 190 g/m2 |
| Szerokość | 0,94 m x 2 (rękaw) |
| Wydajność | 3,0 mb/kg |
| Kolory magazynowe | biały, latte, ciemny zielony, czerwony, granatowy, czarny |
| Główne zastosowania | koszulki polo, odzież reklamowa, odzież pracownicza |
| Minimalne zamówienie | 1 kg (około 3 mb) |
| Skład | 60% wiskoza + 35% poliamid + 5% elastan |
| Gramatura | 290 - 300 g/m2 |
| Szerokość | 1,60 m |
| Wydajność | 2,1 mb/kg |
| Kolory magazynowe | biały, ekri, musztarda, khaki, morski, mahoń, brąz, antracyt, bordo, kobalt, granatowy, czarny |
| Główne zastosowania | odzież damska (spodnie, żakiety, sukienki), odzież pracownicza (uniformy) |
| Minimalne zamówienie | 1 kg (około 2 mb) |
| Skład | 100% bawełna czesana kompaktowa |
| Gramatura | 210 g/m2 |
| Szerokość | 1,15 m x 2 (rękaw) |
| Wydajność | 2,0 mb/kg |
| Kolory magazynowe | biały, czerwony, granatowy, czarny |
| Główne zastosowania | koszulki polo, odzież reklamowa, odzież pracownicza |
| Minimalne zamówienie | 1 kg (około 2 mb) |
Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.