Opis
nice
nice
| Skład | 95% wiskoza + 5% elastan |
|---|---|
| Gramatura | 240 g/m2 |
| Szerokość | 1,75 m |
| Wydajność | 2,4 mb/kg |
| Kolory magazynowe | paski biało – czarne i biało – granatowe: nierówna szerkość kolorów 0,5 cm x 1,5 cm i 1,5 cm x 0,5 cm, paski biało – czarne i biało – granatowe: równa szerokość kolorów 0,5 cm x 0,5 cm; 1,0 cm x 1,0 cm; 2,0 cm x 2,0 cm |
| Główne zastosowania | |
| Minimalne zamówienie | 1 kg (około 2,5 mb) |
| Skład | 100% bawełna czesana kompaktowa |
| Gramatura | 210 g/m2 |
| Szerokość | 1,15 m x 2 (rękaw) |
| Wydajność | 2,0 mb/kg |
| Kolory magazynowe | biały, czerwony, granatowy, czarny |
| Główne zastosowania | koszulki polo, odzież reklamowa, odzież pracownicza |
| Minimalne zamówienie | 1 kg (około 2 mb) |
| Skład | 90% bawełna czesana kompaktowa + 10% poliester |
| Gramatura | 290 - 300 g/m2 |
| Szerokość | 1,10 m x 2 (rękaw) |
| Wydajność | 1,5 mb/kg |
| Kolory magazynowe | szałwia, musztarda, marsala, niebiański, kakao, karbon, biały, mleczny, ekri, jasny róż, brudny róż, błękit, brudny niebieski, szałwia, lila, latte, khaki, czerwony, brugund, ciemny zielony, granatowy, czarny, jasny szary melanż, ciemny szary melanż |
| Główne zastosowania | odzież sportowa (bluzy, dresy), odzież dziecięca, odzież pracownicza, odzież reklamowa |
| Minimalne zamówienie | 1 kg (około 1,5 mb) |
| Skład | 100% bawełna czesana kompaktowa |
| Gramatura | 180 - 190 g/m2 |
| Szerokość | 0,94 m x 2 (rękaw) |
| Wydajność | 3,0 mb/kg |
| Kolory magazynowe | biały, latte, ciemny zielony, czerwony, granatowy, czarny |
| Główne zastosowania | koszulki polo, odzież reklamowa, odzież pracownicza |
| Minimalne zamówienie | 1 kg (około 3 mb) |
| Skład | 100% bawełna czesana kompaktowa |
| Gramatura | 460 g/m2 |
| Szerokość | 40-42 cm |
| Wydajność | około 40 sztuk z 1 kg |
| Kolory magazynowe | biały, czerwony, granatowy, czarny |
| Główne zastosowania | koszulki polo, odzież reklamowa, odzież pracownicza |
| Minimalne zamówienie | 1 kg (około 40 sztuk ) |
Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.